Merkezimizde gerçekleştirilen ekim işlemi hakkında merak edilenler, adım adım tedavi süreci, FUE tekniği, doktorlarımızdan videolar, güncel paketler ve ekim sonrasında dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Tedavi Süreci

Tedavi süreci konsültasyon, test & analiz ve operasyon olmak üzere üç adımdan oluşur. Bu süreç içerisinde hastanın sağlıklı bir hizmet alabilmesine için gereken tüm işlemler multidisipliner bir yaklaşımla hazır hale getirilir. Hastaların ekim işlemine uygunluk düzeyine bağlı olarak tedavi süreçlerinde farklı adımlar izlenebilmektedir.

Hasta Rehberi

Ekim Sonrası Hasta Takibi

Merkezimizde işlemi gerçekleştirilmiş hastalara verilen ekim sonrası hizmet hastanın üç, dört, on beş ve otuz günlük süreçte yapması ve kaçınması gereken uygulamaları kapsamaktadır. Bu süreçte hastalara telefon veya whatsapp üzerinden de destek verilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Ekim işlemiyle ilgili sık sorulan soruların doktorumuz tarafından cevaplandırılması hastanın işlem öncesi ve sonrasıyla ilgili aklına takılan önemli noktaların çözülmesine yardımcı olur.

Sık Sorulan Sorular
 

Neden FUE Yöntemi?

Dünyada ve ülkemizde sık kullanılan FUE tekniği uygulamalarımızın bütününde tercih edilmektedir. Hastaya sağladığı konforun ve sağlık standartları kapsamında uygunluğun bir arada olması, FUE yönteminin günümüzdeki önemini arttırmıştır. 

 

Bilgilendirme amaçlıdır.